Withings Thermo

Withings Thermo ile sağlığını takip et
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 84.6 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Withings
Withings firmasının bizlere sunmuş olduğu İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Withings Thermo uygulamasıyla sağlıklı yaşa.

Withings Thermo ailenizin ve kendinizin sağlığını takip edebileceğin, Withings stüdyosunun çıkarmış olduğu İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamadır .

Thermo, Withings akıllı geçici termometresi ile her bir kullanıcı için sıcaklık okumalarını otomatik olarak WiFi veya Bluetooth ile senkronize ediyor. Daha detaylı bir geçmişi oluşturmak için, her bir okuma için kolayca ek bilgi ekleyebilirsiniz.

Semptomlar: Siz veya sizin için önemseyen biri ne olursa olsun ve bir semptom yaşarsa, bu bilgiyi doktorunuza iletebilmeniz için takip etmek her zamankinden daha kolaydır.

Tıp: Ne ve ne zaman aldın? Sıcaklığın nasıl etkilediğini anlamak için uygulanan ilaçları ekleyin böylece ne zaman daha fazlasına ihtiyacınız olursa yakından takip edebiliyorsunuz.

Thermo uygulaması bunların yanı sıra ek olarak şu yararlı özellikleri de sunmaktadır.

Hatırlatıcı özelliği ile günün belirli saatlerinde veya belirli zaman aralıklarında sıcaklık almak için bir hatırlatıcı ayarlayın. Manuel Sıcaklık: Withings Thermo'ya sahip değilseniz veya sadece ek sıcaklık okumaları yapmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Basitçe "Manuel Sıcaklık" ı seçin ve bilgilerinizi ekleyin.

Yüksek ısı okumasına giriş yaparsanız, Thermo ateşinizin ciddiyetini ölçmek için ayarlamalarda yapabilirsiniz.

Analizler: Termo, sıcaklık ve semptomları izlemenize yardımcı olacak ateş yönetimi tavsiyesi sağlar Thermia 'yı sorun: Boston Çocuk Hastanesi tarafından geliştirilen bir eğitim aracı olan Thermia , bir doktorun görme zamanı ve uygun ilaçlar ve dozajlar konusunda öneriler sunuyor.

YENİLİKLER :

Thermo'nuz biraz daha iyiye gitti! Bu yeni sürüm birkaç çöküşü giderildi ve aynı zamanda uygulamanın genel kararlılığını geliştirildi.

Daha Fazla Göster
Withings Thermo indir
DİĞER SÜRÜMLER